MFK Tudományos Diákköri Konferencia

2023. december 14.

2023. december 7-én és 8-án az MFK-n is megtartották a Tudományos Diákköri Konferenciát, két szekcióban (Műszaki tudományi Szekció, Földtudományi Szekció). Az eredményhirdetésre és az oklevelek ünnepélyes átadására 2023. december 14-én került sor.

A TEKH négy tagja is részt vett az idei „házi” TDK-n, és ketten értek el dobogós helyet: Fodor Péter a Műszaki tudományi Szekció I. helyén végzett Füstgázkomponensek reakcióinak kísérleti kimutatása andezit ásványaival című dolgozatával (konzulense: Dr. Kristály Ferenc), Kaposvári László pedig a Földtudományi Szekcióban lett II. helyezett A helyközi közösségi közlekedés fejlesztése Miskolc agglomerációjában című dolgozatával (konzulense: Siskáné Dr. Szilasi Beáta). Ráczi Viktória és Tammam Albaine ezúttal nem ért el helyezést.

A 2023. évi kari TDK programfüzete itt érhető el: mfk.uni-miskolc.hu/files/25311/mfkprog2023.pdf

Az eredmények pedig itt: mfk.uni-miskolc.hu/files/25490/eredmeny2023.pdf

Szívből gratulálunk mindenkinek, aki indult az idei TDK-n!