Kaposvári László tagunk elnyerte az UMA Ösztöndíjat

2023. október 20.

„Az Universitas Miskolcinensis Alapítvány Ösztöndíjának elsődleges célja, hogy kiemelkedő tanulmányi, illetve tudományos, szakmai eredményt elért, valamint a hátrányos szociális helyzetű hallgatókat támogassa anyagi és erkölcsi téren egyaránt.” (Részlet a pályázat felhívásából.)

Tagjaink közül a 2023/2024-es tanévre (10 hónapra) Kaposvári László Tamás részesült a Miskolci Egyetemet fenntartó alapítvány, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány ösztöndíjában.

Az ösztöndíj elnyerését igazoló oklevél átadására 2023. október 20-án, ünnepélyes keretek között került sor az Egyetem üvegcsarnokában.

Az átadóünnepségről Egyetemünk a központi weboldalán is beszámolt: uni-miskolc.hu/hirek/4920/alapitvanyi_osztondijat_kaptak.

Gratulálunk az ösztöndíjhoz, csak így tovább!