Hallgatóink sikerei a 36. OTDK-n

2023. április 24.
Az OTDK (Országos Tudományos Diákköri Konferencia) három szekciójában is versenyeztek TEKH tag hallgatók 2023-ban.

A sorozat Veszprémben kezdődött a Fizika, Földtudományok és Matematika Szekcióval (FiFöMa). Ott a Miskolci Egyetemről 9 előadó (ebből 7 TEKH tag) vett részt 8 előadással. Sipeki Lilla 2. helyezett, Fodor Péter pedig különdíjas lett.

A Baján megrendezett Műszaki Tudományi Szekcióban a Miskolci Egyetemet 15 hallgató képviselte (közülük 4 TEKH tag) és három díjat hoztak haza: Sipeki Lilla 2. helyezést, Fodor Péter és Szeleczki Balázs különdíjjal jutalmazott helyezést ért el.

A Közgazdaságtudományi Szekció Révkomáromban zajlott le. E szekcióban Kaposvári László Tamás 2 pályamunkával szerepelt, amelyek közül az egyiket 2. díjjal ismert el a zsűri.

Külön gratulálunk Oláh Zsuzsannának és Németh Noéminek, akik bár idén nem voltak a TEKH Szakkollégium tagja, de Műszaki Tudományi Szekcióban egy-egy első díjat szereztek.