Az Ásványkincs.hu szerkesztőt keres

2023. április 19.
A földtani szakma egyik hírcsatornáját, az Ásványkincs.hu-t és az ahhoz tartozó Facebook oldalt immár egy évtizede Prof. Dr. Földessy János, a Miskolci Egyetem professor emeritusa szerkeszti. A témák örökzöldek, és egyre aktuálisabbak lesznek (energiaválság, stratégiai nyersanyagok, környezetgazdálkodás a világon és itthon stb.). A weblap és a szerkesztője viszont öregszik, így a szerkesztőnek olyan segítőre van szüksége, aki idővel átveszi a tartalomkészítést és megújítja mind a weboldalt, mind a Facebook oldalt.

Jelenleg a weblap teljesen amatőr alapon működik, de számos lehetőség van benne, aminek a kiaknázása már a fiatalabbakra vár. Akit tehát érdekelne a szakmai újságírás, nézzen körül a weblapon és a Facebookon, és ha vállalná a kivívást, keresse Prof. Dr. Földessy János tanár urat e-mail-ben a foldfj@uni-miskolc.hu címen.